אודות

חברת "מנופי אבי בע"מ" הינה חברה פרטית. החברה נוסדה ב- 1970 ופועלת למעלה מ- 30 שנה. עיסוקה העיקרי הוא במתן פתרונות הנפה כוללים, השכרת שרותי מנופים, השכרה ומכירה

  • מנופי אבי הגדולה בתחום ההנפה בישראל

מנופי אבי הינה חברה פרטית ופועלת למעלה מ-40 שנה בהן רכשה מוניטין רב כחברה מקצועית, בטיחותית ומובילה את שוק ההנפה והעבודה בגובה בישראל.

פעילותינו העיקרית הינה במתן פתרונות הנפה כוללים, השכרת שרותי מנופים, השכרה ומכירה של במות הרמה, שינוע והובלה כבדה, פרויקטים מיוחדים, העברת מפעלים וכו'.

אנו מספקים שירותים לרוב החברות התעשייתיות בישראל, ביניהן חברות ציבוריות, משרדי ממשלה, תעשיות בטחוניות וחברות פרטיות.

  • הכל התחיל לפני 40 שנה…

במפעל לתפירת נעליים קטן ברחוב עמק יזרעאל בתל-אביב, עבד בעל חלומות.

תוך כדי עבודה במפעל, הוא חלם על מנופים.

ההזדמנות לא אחרה לבוא. בסמוך לסנדלרייה שכן עסק קטן וותיק למנופים ושמו – "התקווה מנוף".

כשאחד משותפי העסק נפטר הוזמן שוליית הסנדלר הצעיר, אשר את היכרותו עם רכב וציוד כבד החל בעת שירותו הצבאי, להצטרף כשותף.

אביו של בעל החלומות נחל אכזבה כאשר גילה שבנו לא מתכנן להמשיך את מפעל חייו. במשך מספר שנים למד הבן את רזי המקצוע, רכש ניסיון ולימים הקים אימפריה. לבעל החלומות קוראים אבי יוחנן ולאימפריה שבנה קוראים מנופי אבי.

  • חברת מנופי אבי מדורגת ברשימת 50 החברות הגדולות בעולם בתחומה

כיום בבעלותינו קרוב ל-100 מנופים בכושר הרמה הנע מ- 25 ועד ל-800 טון במגוון שימושים רחב כגון: מנופים הידראוליים טלסקופיים, מנופי זחל ומנופים להעמסה עצמית.

למנופי אבי מחלקת שינוע והובלות המפעילה משאיות וטריילרים, רובם מצוידים במנוף עצמי בכושר הרמה של 25 טון ועד 175 טון ומנופים ניידים במימדים המאפשרים כניסתם לתוך מבנים.

כמו כן יש ברשותנו ציוד בקדמת הטכנולוגיה בעל היכולת להוביל מטענים כבדים עד לכושר העמסה של 1,400 טון על ידי עגלות מודולריות ועגלות מתארכות. הובלת מטענים חריגים בגובה נמוך על ידי עגלות הנעות בהנעה עצמית (Self-propelled) ובהיגוי של 360 מעלות. העברת מטענים בכל גודל, אורך ומשקל על ידי ציוד חדיש ואמין אשר מקטין את זמן שינוע המטען ומבטיח הובלה בטוחה ומהירה.

למנופי אבי צי של כ-700 במות הרמה לעבודה בטוחה בגובה.

במות בהנעה עצמית עד לגובה של 43 מ' וסלי הרמה על גבי משאית עד לגובה של 72 מ',
להשכרה או מכירה

בחברת מנופי אבי מרכז הסמכה לעבודה בטוחה בגובה, המרכז מכשיר את עובדי הקבוצה בכל קורסי העבודה בגובה. כמו כן מבצע מרכז ההדרכה קורסי בטיחות תקופתיים לכלל המנופאים הן בבטיחות בדרכים והן בבטיחות בעבודה.

בחברת מנופי אבי מועסקים מעל ל-300 עובדים במחלקות השונות ובדרגים השונים. בחברה רואים את המשאב העיקרי להצלחתה בהון האנושי ולכן משקיעים ומפתחים משאב זה בהדרכות, תערוכות וכנסים בארץ ובעולם.

ההקפדה על חוקי הבטיחות מושרשת היטב במודעותם של המפעילים כמו גם בקרב אנשי ההנהלה.

מחלקת הבטיחות מפקחת על ביצוע נהלי הבטיחות והדרכות וכן על אחזקה מונעת ובקורות תקופתיות לכלי העבודה ולציוד ההרמה.

אנו במנופי אבי מבינים שיש קשר הדוק בינינו ובין לקוחות החברה וספקיה ולכן מרעננת חברת מנופי אבי את נהליה באופן שוטף על מנת לעבוד בצורה יעילה ומסודרת ובכך גם דואגת לשמירה על איכות חיינו ואיכות הסביבה הן במוסך והן בשטח. מאחר ועובדי החברה נמצאים בסיכון מוגבר בכביש ובעבודה אנו דואגים לשמירה על בטיחותם באופן יומיומי ותקיף.


מנופי אבי מוסמכת תקן
ISO 9001:2008, תקן בטיחות 18001 ותקן איכות הסביבה 14001.עיצוב: שלושת הדובים       פיתוח: קוד-ארט